animacje produktowe

zamów animację Twojego produktu

Postaw na BluStudio!

Coraz popularniejszą formą reklamy są animacje produktowe, które pozwalają ukazać produkt w oryginalnej formie. Co ważne, animacje mogą pokazać nie tylko istniejący już produkt, ale również te produkty, które dopiero znajdują się na etapie projektowania. Animacja zazwyczaj bazuje na języku korzyści – ma przedstawić funkcje oraz zalety produktu.

Nasze animacje produktowe zapewnią:

  • Rozpoznawalność
  • Większą sprzedaż
  • Prestiż
  • Przewagę konkurencyjną

Jakie funkcje pełni animacja produktowa?

Animacja pozwala w krótkim czasie przekazać więcej informacji, aniżeli kilkadziesiąt zdjęć oraz ściana tekstu. Jest to również forma łatwo przyswajalna, która angażuje uwagę odbiorcy. To oryginalny sposób na zademonstrowanie funkcji, właściwości oraz zalet konkretnego produktu. W praktyce, animacja produktowa może być stosowana także jako reklama konkretnych usług. W odróżnieniu od filmów produktowych, animacje można stworzyć dużo szybciej, a także znacznie taniej. Jest to również forma lepiej wpasowująca się w trendy obowiązujące na social mediach.

Czym charakteryzują się nasze animacje produktowe?

Dobra animacja produktowa powinna być zwięzła, czytelna, a zarazem kreatywna. Jest to forma nieco luźniejsza od filmu, dzięki czemu daje więcej możliwości i swobody. Co ważne, animacja produktowa może wykorzystywać profesjonalne fotografie produktu. Animacja może posiadać napisy, choć bardziej efektywnym sposobem na przekazanie informacji jest głos lektora. Animacja produktowa trwa zazwyczaj od 30 do 90 sekund. To w pełni wystarczy, aby w dobrym świetle zaprezentować produkt.

Jak tworzymy animacje produktowe?

Stworzenie dobrej animacji produktowej wymaga wiedzy, doświadczenia oraz dostępu do specjalistycznych narzędzi. W związku z tym, animacje produktowe warto zlecić wykwalifikowanej firmie, która dysponuje już pewnym doświadczeniem w podobnych realizacjach. To oryginalna, a zarazem bardzo wszechstronna forma reklamy, z pomocą której łatwiej jest dotrzeć do potencjalnych klientów. Animacja ma odpowiedzieć odbiorcy na zasadnicze pytanie: dlaczego warto kupić ten właśnie produkt?

skontaktuj się z nami

TEL. 500 128 943

Przewiń do góry