filmy instruktażowe

zamów film instruktażowy

Postaw na BluStudio!

Bardzo istotną formą reklamy w przypadku producentów oraz sklepów internetowych są filmy instruktażowe. Choć klient korzysta z nich dopiero po dokonaniu zakupu, taki film pokazuje dbałość firmy o pełną satysfakcję klienta. W ten sposób zwiększa się prawdopodobieństwo, że dany klient w przyszłości ponownie wybierze konkretną markę lub sklep.

Nasze filmy instruktażowe zapewnią:

  • Rozpoznawalność
  • Prestiż
  • Wysoką jakość video
  • Zachwyt wśród odbiorców

Jaką rolę pełnią filmy instruktażowe?

Filmy instruktażowe w świecie biznesu znajdują kilka zastosowań. Przede wszystkim ukazują klientowi w przystępnej formie proces montażu zakupionego produktu. Klienci doceniają takie wsparcie i czują większą satysfakcję ze zrealizowanego zakupu. Duże korporacje wykorzystują filmy instruktażowe do szkolenia i poprawiania kompetencji swoich pracowników. Jeśli chodzi o zastosowanie poza biznesem, filmy instruktażowe pełnia również istotną rolę w edukacji – pozwalają w prosty sposób przekazać konkretną wiedzę lub informacje.

Jak wygląda dobry film instruktażowy?

Dobry film instruktażowy nie może być zbyt długi, ponieważ wtedy może wkraść się zniechęcenie lub nuda. Jeśli jest to film pokazujący montaż produktu, kluczową sprawą jest dobranie fachowca, który potrafi zademonstrować montaż w sposób przystępny dla widza. Ważną rolę odgrywa światło, które decyduje o tym, czy wszystkie kroki uwiecznione na filmie są wyraźne i czytelne. Poszczególne instrukcje warto także okrasić stosownymi napisami już na etapie postprodukcji.

Profesjonalne filmy instruktażowe w BluStudio

Stworzenie dobrego filmu instruktażowego (zwanego czasami tutorialem) nie jest zadaniem prostym. Warto zatem skorzystać z usług doświadczonej firmy, dysponującej umiejętnościami oraz profesjonalnym sprzętem. Bardzo istotny jest także wybór aktora, który będzie demonstrował proces montażu lub przekazywał konkretną wiedzę. W tym pierwszym przypadku liczą się umiejętności i biegłość w danej dziedzinie. Jeśli chodzi o filmy instruktażowe przekazujące wiedzę, istotniejsza wydaje się prezencja i głos, który dociera do odbiorcy.

skontaktuj się z nami

TEL. 500 128 943

Przewiń do góry