fotografia wizerunkowa / portretowa

zamów sesję fotograficzną

Postaw na BluStudio!

Współczesny rynek pracy znacząco różni się od tego, który znały starsze pokolenia. Obecnie, profesjonalnie wykonany profil na odpowiednich portalach społecznościowych może realnie zwiększać szansę na uzyskanie wymarzonej posady. I tu właśnie pojawia się fotografia wizerunkowa, którą możemy wykorzystać właśnie w social mediach, ale również w CV.

Nasze fotografie wizerunkowe zapewnią:

  • Rozpoznawalność
  • Większą sprzedaż
  • Prestiż
  • Przewagę konkurencyjną

Czym jest fotografia wizerunkowa?

Fotografia portretowa to niezwykle ważne narzędzie w kreowaniu wizerunku osobistego. Takie zdjęcie ma przedstawić osobę w jak najlepszym świetle. Jako kompetentnego kandydata na określone stanowisko. Nieprzypadkowo używa się określenia: portret biznesowy. Osoba na zdjęciu ma budzić zaufanie odbiorcy. Takie zdjęcia są domeną psychologów, prawników, radców prawnych, finansistów oraz innych zawodów, w których dobry kontakt z klientem to absolutna podstawa.

Jakie zastosowanie posiada fotografia portretowa?

W świecie biznesu, fotografia wizerunkowa jest oczywiście stosowana przez osoby świadczące określone usługi. Na takim zdjęciu usługodawca sprawia wrażenie kompetentnego i budzi zaufanie, co zwiększa prawdopodobieństwo, że potencjalny klient zada przynajmniej pytanie ofertowe. Duże korporacje wykorzystują zdjęcia wizerunkowe na swojej stronie, ukazując doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Z kolei osoby poszukujące pracy mogą wykorzystać takie zdjęcie w swoim CV lub na branżowych portalach społecznościowych.

Jak wykonujemy fotografię wizerunkową?

Fotografia portretowa w dużej mierze ma takie same założenia, co portret. Chodzi zatem o to, aby ukazać osobę w jak najlepszym świetle, uwypuklając zalety oraz maskując mankamenty. Do tego dochodzi odpowiedni dress code i dobór kolorów – wszystko pod kątem określonego celu. Sesję wizerunkową warto zatem zamówić u doświadczonego i wykwalifikowanego fotografa, który nie tylko wykona i obrobi zdjęcia, ale również pomoże odpowiednio przygotować się do takiej sesji, a także zbuduje pozytywną atmosferę sprzyjająca lepszym zdjęciom.

skontaktuj się z nami

TEL. 500 128 943

Przewiń do góry