o nas

BLU Studio to firma zajmująca się produkcją filmową, wizualizacją oraz grafiką. Podejmujemy się ambitnych zleceń, dzięki którym możemy pokazać nasze umiejętności. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze realizacje są efektem wczucia się w branżę klienta i zaangażowania w proces zindywidualizowanego projektu.

poznajmy się

Sebastian Lasocki

zdjęcia, montaż, VFX

Absolwent Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego specjalizujący się w projektowaniu przestrzeni wirtualnej. Wrażliwość artystyczna nie jest mu obca a dzięki ukończeniu instytutu sztuki posiada również odpowiednią wiedzę warsztatową z tej dziedziny. Sztuka filmową zaczął się pasjonować już na początku liceum. Specjalizuję się również w efektach specjalnych i bardzo często wykorzystuje je w swoich produkcjach. W Produkcji video ma wieloletnie doświadczenie i przede wszystkim jest to jego wielka pasja.

Karol Brzezina

Zdjęcia, montaż, social media

Spec od gimbala. Stoi za dużą częścią ruchomych ujęć w produkcjach BLU Studio. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wideofilmowania, jak i również specjalizuje się w social mediach – wie co w trawie piszczy. Niemałe doświadczenie w pracy z ludźmi, umożliwiło mu lepsze poznanie potrzeb klientów jak i kontaktu z nimi. Poza filmem, pracuje w dużej firmie produkcyjnej, co sprawia, że jest systematyczny i odpowiedzialny za to co robi.​

najczęściej zadawane pytania

jak to się zaczęło

styczeń 1, 2018

Wtedy to się zaczęło, ale..

nie do końca. Poznaliśmy się znacznie wcześniej. Tańczyliśmy w jednej grupie „SPIN” w Wodzisławiu Śląskim i zawsze film się gdzieś między nami przewijał. Aż w końcu postanowiliśmy otworzyć BLU Studio.

styczeń 1, 2018
marzec 13, 2018

Pierwszy większy projekt.

W marcu 2018 roku mieliśmy okazję stworzyć Intro do Gali Tanecznej w Wodzisławiu Śląskim, które możecie zobaczyć w naszym portfolio. Pierwszy poważniejszy projekt z udziałem profesjonalnych kamer.

marzec 13, 2018
lipiec 1, 2018

Wchodzimy w branżę weselną

Lato 2018 to wesela. Jednak maszyna już zaczęła się napędzać i coraz to więcej ciekawych projektów do realizacji zaczyna do nas napływać.

lipiec 1, 2018
kwiecień 1, 2020

COVID nie taki zły…

Rok 2020 kojarzy się tylko z jednym. Dla nas był to rok nowych doświadczeń. Z racji zamrożenia branży weselnej, mieliśmy znacznie więcej czasu. Poznajemy super ludzi, odpalamy nowe projekty. Na horyzoncie pokazują się nowe współprace.

kwiecień 1, 2020
styczeń 1, 2022

Co dalej?

Rok 2022 to całkiem nowy etap w BLU Studio. Więcej niebawem…

styczeń 1, 2022

jak działamy

skontaktuj się z nami

TEL. 500 128 943

Przewiń do góry