social media video

zamów video na social media

Postaw na BluStudio!

Przeciętny odbiorca Twoich produktów lub usług spędza bardzo dużo czasu na portalach społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram, TikTok czy YouTube. Dlatego też, coraz większym zainteresowaniem cieszy się social media video. Jest to innowacyjna forma filmów reklamowych tworzonych z myślą o dotarciu do użytkowników portali społecznościowych.

Nasze social media video zapewni:

  • Rozpoznawalność
  • Większą sprzedaż
  • Prestiż
  • Przewagę konkurencyjną

Czym charakteryzuje się Social Media Video?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to film reklamowy tworzony specjalnie z myślą o wyświetlaniu go na portalach społecznościowych. Powinien być krótki (zwykle 30-60 sekund), pomysłowy i angażujący uwagę. Kluczem do sukcesu jest mocny wstęp. Jeśli nie zainteresujemy odbiorcy już na początku przekazu, szansa z kolejną sekundą jest coraz mniejsza. Dlatego też, social media video to specyficzna forma, w której można pozwolić sobie na nieco więcej swobody. Kluczem jest bowiem stworzenie filmu pod kątem dobrze określonej grupy docelowej.

Dlaczego warto stworzyć film Social Media w BluStudio?

Coraz mniej osób regularnie ogląda telewizję. Więcej czasu spędzamy natomiast na portalach społecznościowych. Social Media Video jest wyświetlany jako reklama poprzedzająca przejście do treści docelowej, np. filmu, piosenki lub gry. Publikując swoje reklamy w takich miejscach można dotrzeć do ogromnej grupy potencjalnych klientów. Warto pamiętać, że portale social media wyświetlają reklamy zgodnie ze zbieżnością zainteresowań użytkownika. W ten sposób zyskujemy gwarancję, że film trafi do określonej grupy docelowej.

Jak tworzymy skuteczne social media video?

Social Media Video to stosunkowo młoda forma reklamy, która intensywnie rozwija się w ostatnich latach. Taki film reklamowy znacząco różni się od spotów wyświetlanych w telewizji, ponieważ jest tworzony z myślą głównie o młodych odbiorcach. Warto zlecić wykonanie takiego filmu wykwalifikowanej firmie, która dysponuje już doświadczeniem w podobnych realizacjach. Social Media Video to narzędzie o ogromnym potencjale marketingowym.

skontaktuj się z nami

TEL. 500 128 943

Przewiń do góry