video explainer

zamów animację 3D video explainer

Postaw na BluStudio!

Video Explainer to innowacyjna forma reklamowania produktów oraz usług istniejących, jak również tych, które znajdują się dopiero w fazie projektowania. Jest to animacja, która ma zademonstrować działanie, właściwości, funkcje, a także atuty konkretnych produktów, usług, aplikacji, programów czy stron internetowych. Video Explainer to forma dająca mnóstwo swobody w zwięzłym i zrozumiałym przekazie informacji.

Nasze video explainer zapewni:

  • Rozpoznawalność
  • Większą sprzedaż
  • Prestiż
  • Przewagę konkurencyjną

Jakie zadanie ma Video Explainer?

Video Explainer jest określane również animacją reklamową, choć ma nieco szersze zastosowanie. Celem takiej animacji jest przedstawienie produktu, usługi, aplikacji mobilnej, strony internetowej lub całego biznesu. Chodzi o to, aby w zwięzły, a zarazem ciekawy sposób przekazać potencjalnym klientom najważniejsze informacje, które mogą zachęcić do skorzystania z naszych usług. Video Explainer bardzo często znajduje zastosowanie na starcie nowej działalności, ale również jako reklama promująca dopiero powstający projekt.

Jakie korzyści oferuje Video Explainer?

To bardzo nowoczesna forma reklamy, dobrze wpisująca się we współczesne trendy dyktowane przez social media. Animacja angażuje uwagę odbiorcy, pozwala przekazać wiele informacji w krótkim czasie, a ponadto może promować produkty lub usługi, które dopiero powstają. Co ważne, animacja jest również dużo tańsza i wymaga mniej czasu na realizację w porównaniu z filmem reklamowym. Nie dziwi zatem fakt, że coraz większa liczba firm korzysta z narzędzia, jakim jest Video Explainer.

Jak przygotowujemy Video Explainer?

Video Explainer to wciąż stosunkowo młode narzędzie marketingowe, które stale się rozwija. To świetny wybór dla firm, które chcą kojarzyć się z innowacyjnością. Wykonanie animacji reklamowej warto powierzyć wykwalifikowanej firmie, która dysponuje wiedzą, doświadczeniem, a także narzędziami potrzebnymi do stworzenia dobrej animacji. Video Explainer to bardzo wszechstronne narzędzie, z pomocą którego możesz łatwiej dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów.

skontaktuj się z nami

TEL. 500 128 943

Przewiń do góry