video produktowe

zamów video produktowe

Postaw na BluStudio!

Jedną z najczęściej spotykanych form reklamy jest video produktowe lub też film produktowy. Tematem przewodnim takiego filmu jest oczywiście konkretny produkt oraz jego atuty. Chodzi o to, aby zademonstrować produkt w jak najlepszym świetle, zakodować go w podświadomości odbiorcy, a przy okazji powiązać produkt z konkretną marką.

Nasze video produktowe zapewni:

  • Rozpoznawalność
  • Większą sprzedaż
  • Prestiż
  • Przewagę konkurencyjną

Czym charakteryzuje się dobre video produktowe?

Dobry film produktowy musi przemawiać językiem korzyści, a jednocześnie ukazywać produkt w jak najlepszym świetle – w przenośni i dosłownie. Dobór scenerii oraz kolorystyki powinien być spójną z identyfikacją wizualną producenta. Jednocześnie, video produktowe nie może być zbyt długie, ponieważ w ten sposób łatwo wzbudzić w odbiorcy zniechęcenie. Mile widziany jest akcent humorystyczny. Produkt zostanie zapisany w podświadomości odbiorcy, jeśli video produktowe wzbudzi w nim pozytywne emocje.

Jakie zastosowanie posiadają filmy produktowe?

Z filmów produktowych korzystają producenci ze wszystkich branży, począwszy od żywności, poprzez meblarstwo, aż po motoryzację. Zadanie filmu produktowego jest proste: przekazać najważniejsze informacje na temat produktu, a także przedstawić jego atuty, tak, aby zachęcić odbiorcę do zakupu. Chodzi również o zakodowanie marki i produktu w podświadomości odbiorcy, aby ten, mając do wyboru kilka produktów, wybrał właśnie ten zapamiętany z reklamy. To dość powszechne zjawisko – czasami w sklepie automatycznie sięgamy po konkretny produkt pomimo bardzo dużego wyboru, a nawet nie zdajemy sobie sprawy z przyczyny takiego stanu rzeczy. To właśnie efekt dobrej reklamy.

Dobre video produktowe z BluStudio

Video produktowe wymaga dobrego i przemyślanego scenariusza, umiejętnego stworzenia scenerii dla produktu, a także profesjonalnego nakręcenia filmu z uwzględnieniem wszystkich parametrów czysto technicznych. Stworzenie filmu produktowego warto powierzyć zatem doświadczonej firmie, która dysponuje umiejętnościami, kreatywnymi pomysłami, ale również profesjonalnym sprzętem.

skontaktuj się z nami

TEL. 500 128 943

Przewiń do góry