zdjęcia nieruchomości, samochodów, dzieł sztuki

zamów sesję fotograficzną

Postaw na BluStudio!

Sprzedaż mienia o dużej wartości często zajmuje wiele czasu, jako iż trudno jest znaleźć zdecydowanego kupca, który zdecyduje się na realizację zakupu. Szansa na szybką sprzedaż wzrasta wraz z zainteresowaniem. Im więcej osób pyta o dany produkt, tym większe prawdopodobieństwo, że w końcu trafimy na kupca. Profesjonalne zdjęcia nieruchomości, aut i dzieł sztuki mają zwiększyć zainteresowanie mieniem o wysokiej wartości.

Nasze zdjęcia nieruchomości zapewnią:

  • Rozpoznawalność
  • Większą sprzedaż
  • Prestiż
  • Przewagę konkurencyjną

Profesjonalne zdjęcia nieruchomości

Korzystają z nich deweloperzy, agencje nieruchomości, najemcy, a także osoby, które chcą w krótkim czasie sprzedać nieruchomość. Zdjęcia nieruchomości mają ukazać obiekt w jak najlepszym świetle. W tym celu stosuje się odpowiednie ujęcia, perspektywę, a także oświetlenie naturalne. Chodzi o to, aby wyeksponować atuty i zamaskować niedoskonałości. Fotografia nieruchomości ma przyciągnąć potencjalnych nabywców do ogłoszenia. Samo wejście w ogłoszenie jest pierwszym krokiem, który może zapoczątkować regułę zaangażowania.

Kreatywne fotografie aut oraz innych pojazdów

Podobnie działają zdjęcia samochodów, choć tutaj duże znaczenie ma kreatywność i sposób ukazania pojazdu. Warto znać ciekawe plenery, w których można na spokojnie i bez pośpiechu zrobić kilkanaście, kilkadziesiąt zdjęć, z których dobierze się te najlepsze. Zdjęcia aut obejmują zarówno całego pojazdu, jak również poszczególnych elementów: kół, świateł, wnętrza. Samochód pięknie prezentujący się na zdjęciach ma dużo większe szanse rychłej zmiany właściciela.

Wyraziste i precyzyjne zdjęcia dzieł sztuki

Na koniec zdjęcia dzieł sztuki, którymi handlują kolekcjonerzy. W przypadku takich przedmiotów, kluczową rolę pełni dokładność, precyzja i wyrazistość. Odbiorca na zdjęciach szuka wszelkich mankamentów lub śladów, które mogłyby obniżać wartość dzieła sztuki. Dlatego liczy się jasne i jednolite tło, dobre oświetlenie oraz pełne skupienie na temacie przewodnim. Zdjęcia dzieł sztuki są bardzo wymagającą dziedziną fotografii produktowej.

skontaktuj się z nami

TEL. 500 128 943

Przewiń do góry