zdjęcia produktów pod e-commerce

zamów sesję fotograficzną produktów

Postaw na BluStudio!

Fotografia produktów to prężnie rozwijająca się gałąź fotografii użytkowej, z której coraz częściej korzystają sklepy internetowe oraz sami producenci. Zdjęcia produktów e-commerce pozwalają zaprezentować produkt w korzystnym świetle i uwypuklić jego atuty, co oczywiście zwiększa szansę na to, że odbiorca zdecyduje się na zrealizowanie zakupu.

Nasze zdjęcia produktowe zapewnią:

  • Rozpoznawalność
  • Większą sprzedaż
  • Prestiż
  • Przewagę konkurencyjną

Czym cechują się dobre zdjęcia produktów e-commerce?

Fotografia produktowa skupia się na tym, aby jak najlepiej zaprezentować konkretny produkt. Może to być samochód, mebel, lampka czy też gotowa potrawa w restauracji. W takim zdjęciu liczy się odpowiednie ujęcie, perspektywa, dobre oświetlenie produktu, a także dobór tła, które wzbudzi pozytywne skojarzenia z danym produktem. Zdjęcia produktów e-commerce wymagają zatem sporej wprawy, ale również profesjonalnego sprzętu fotograficznego.

Jakie korzyści oferuje fotografia produktów?

Dobrze zrobione fotografie produktowe potrafią przyczynić się do wyraźnego wzrostu sprzedaży. Nie jest bowiem tajemnicą, że klient w dużej mierze kupuje oczami i mając do wyboru kilka produktów, zwykle wybierze ten, który prezentuje się lepiej wizualnie. Coraz więcej sklepów internetowych decyduje się zamówić profesjonalne zdjęcia produktów e-commerce, a to najlepszy dowód na to, że jest to bardzo skuteczne narzędzie marketingowe. Z kolei z perspektywy producentów, takie fotografie w dużej mierze przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku marki.

Jak wykonujemy zdjęcia produktów e-commerce?

W tym celu warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, który dysponuje odpowiednim doświadczeniem oraz oczywiście specjalistycznym sprzętem. Choć z pozoru wydaje się, że dobre zdjęcia produktów e-commerce nie są czymś skomplikowanym, to warto pamiętać, że zrobienie takiego zdjęcia to w zasadzie trzy etapy: przygotowanie scenerii, wykonanie zdjęcia, a następnie obróbka, która pozwoli w pełnej krasie uwypuklić zalety fotografowanego produktu.

skontaktuj się z nami

TEL. 500 128 943

Przewiń do góry