inny punkt widzenia na film

kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym zespołem, który ze swojej pasji, uczynił sposób na życie. Lubimy wyzwania oraz często podchodzimy do filmów w nieszablonowy sposób, stąd wzięło się nasze powiedzenie: „inny punkt widzenia na film”.

Staramy się wyprzedzać trendy oraz eksperymentować z formą, co przekłada się na efekt końcowy naszej pracy. Video jest tym, co szczerze kochamy – w każdej formie.

o nas

Sebastian Lasocki

zdjęcia, montaż, VFX
Absolwent Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego specjalizujący się w projektowaniu przestrzeni wirtualnej. Wrażliwość artystyczna nie jest mu obca a dzięki ukończeniu instytutu sztuki posiada również odpowiednią wiedzę warsztatową z tej dziedziny. Sztuka filmową zaczął się pasjonować już na początku liceum. Specjalizuję się również w efektach specjalnych i bardzo często wykorzystuje je w swoich produkcjach. W Produkcji video ma wieloletnie doświadczenie i przede wszystkim jest to jego wielka pasja.

karol brzezina

Zdjęcia, montaż, social mediz
Spec od gimbala. Stoi za dużą częścią ruchomych ujęć w produkcjach BLU Studio. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wideofilmowania, jak i również specjalizuje się w social mediach – wie co w trawie piszczy. Niemałe doświadczenie w pracy z ludźmi, umożliwiło mu lepsze poznanie potrzeb klientów jak i kontaktu z nimi. Poza filmem, pracuje w dużej firmie produkcyjnej, co sprawia, że jest systematyczny i odpowiedzialny za to co robi.​

oferta

Naszą specjalnością jest produkcja filmowa. Realizujemy filmy reklamowe, promocyjne filmy wizerunkowe, teledyski, działania związane z social video, animacje 2d/3d, oraz wiele, wiele innych. Z informacji zebranych wokół Twojej marki tworzymy świeże pomysły.

 

Jeśli potrzebujesz strony internetowej odezwij się do naszego partnera

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami

blustudio.kontakt@gmail.com

500 128 943

poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:00

© 2018-2020 ® BLU Studio